Odwiedzono nas 1149013 razy Lusia skacze


Aktualności - rok 2021

 

 

"Planujemy szczenięta" 17.04.2021r.


Upłynęły już cztery lata od czasu, gdy w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta. Po tak długiej przerwie i namowach wielu osób zdecydowaliśmy się w końcu na kolejny miot. Z wielką radością dzielimy się więc z Wami tą informacją, gdyż mamy już potwierdzenie ciąży u Tashy - najmłodszej suni z naszej watahy. Maluszki przyjdą na świat gdzieś na początku maja i będą mogły trafić do nowych domów z początkiem lipca. Spodziewamy się zarówno czarnych jak i biszkoptowych szczeniąt. Trzymajcie zatem kciuki za młodą mamę i jej przyszłe dzieci.
Zainteresowanych nabyciem naszych osesków zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Szczenięta na naszej stronie.

Szczenięta >>>

 

 

"Kolejny krok w nowy rok" 30.01.2021r.


Wchodzimy w kolejny nowy rok z piętnem światowej pandemii. Zmieniła ona plany wielu z nas i dość skutecznie utrudniła funkcjonowanie w różnych obszarach życia. Również i nas zatrzymała oraz pokrzyżowała wiele planów choć zupełnie nie wpłynęła na wzajemne relacje z naszym stadkiem, a w zasadzie to nawet je wzmocniła. Nie wiemy co przyniesie kolejny dzień, jednak nie można stać bezczynnie. Nasze dziewczyny wciąż pracują z dziećmi w szkole, jeżdżą z nami w różne miejsca, dobrze bawią się na spacerach, ćwiczą w posłuszeństwie, wylizują i obsierściają gości. Powoli też przygotowujemy się na szczenięta, które być może pojawią się gdzieś w okolicach wiosny – oczywiście podamy wówczas szczegóły.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają nasze strony, również te na facebook’u. Dziękujemy za Wasze zaufanie, które buduje i motywuje nas w przesyłanych nam wiadomościach, komentarzach, przeprowadzonych rozmowach. Wasza obecność to nasza nagroda. Wytrwajcie z nami!

Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja Lusyja

 

 

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron