Odwiedzono nas 1490224 razy Lusia skacze


Szczenięta

Uprzejmie informujemy, że nasza hodowla aktualnie nie posiada i więcej już nie planuje kolejnych miotów. Łącznie przez wszystkie dotychczasowe lata odchowaliśmy ich zaledwie 10. Relacje, zdjęcia, filmy, informacje o naszych maluszkach znajdują się poniżej, a także w „Archiwum” naszej strony.

Prowadziliśmy odchów szczeniąt zawsze w warunkach domowych, dzięki czemu pieski były pod stałą opieką, bezpieczne, zadbane i socjalizowane. Oczywiście wszystkie szczenięta z naszej hodowli są wyłącznie rasowe/rodowodowe, czyli każde posiada szczegółowo udokumentowane pochodzenie, pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce. Odchów maluchów był zawsze świadomy i szczegółowo zaplanowany pod kątem historii rodowodów i określonych predyspozycji rodziców, które szczenięta otrzymują w genach po swoich przodkach. Głównym kryterium doboru rodziców było przede wszystkim ich nienaganne zdrowie fizyczne i psychiczne warunkujące kondycję, witalność i przydatność psa do sprawnego wykonywania różnego rodzaju aktywności oraz umiejętności w wybranych dziedzinach pracy.

Nasze pieski opuszczały dom nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, z kompletem pełnej dokumentacji i bogatej wyprawki. Szczenięta przed oddaniem były zawsze odrobaczone, zaszczepione i oznakowane (indywidualny nr tatuażu lub chip), posiadały własne książeczki zdrowia, a kiedy wyjeżdżały za granicę również wymagane paszporty.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów naszych dotychczasowych miotów

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron