Odwiedzono nas 1378150 razy Lusia skacze


Szczenięta

W obecnej chwili nie posiadamy żadnych szczeniąt na sprzedaż. 
Wszystkich jednak zainteresowanych i odpowiedzialnych, zarówno przyszłych jak i obecnych właścicieli psów zapraszamy do zapoznania się treściami zawartymi w naszym „Poradniku” na stronie. Wiedza tam zamieszczona pomoże ustrzec się przed najczęstszymi błędami, ale przede wszystkim uświadomi, podpowie, wyjaśni, uzasadni, nauczy, ukierunkuje.
Labrador to wspaniały lecz tak samo bardzo wymagający i aktywny przyjaciel. Decydując się na niego, należy więc zacząć od siebie, własnej edukacji i weryfikacji rzeczywistych potrzeb.

Nasza hodowla prowadzi odchów szczeniąt labrador retriever zawsze w warunkach domowych, dzięki czemu pieski są pod stałą opieką, bezpieczne, zadbane i socjalizowane.

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli są wyłącznie rasowe/rodowodowe, czyli posiadają szczegółowo udokumentowane pochodzenie, pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce. Odchów maluchów jest zawsze świadomy i zaplanowany pod kątem określonych predyspozycji, które szczenięta otrzymują w genach po swoich rodzicach i ich przodkach. Głównym kryterium doboru rodziców jest przede wszystkim ich nienaganne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz umiejętności w pracy węchowej.

Nasze pieski opuszczają dom nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, z kompletem pełnej dokumentacji i bogatej wyprawki. Szczenięta przed oddaniem są zawsze odrobaczone, zaszczepione i zatatuowane.

Atutem naszej hodowli jest gwarancja jakości i pochodzenia szczeniąt, które są warunkiem ich zdrowia, a jednocześnie pewności, radości i satysfakcji przyszłych nabywców. Szczególną uwagę zwracamy na predyspozycje psychiczne, ułatwiające późniejsze wychowanie labradora oraz zdrowotne, warunkujące kondycję, witalność i przydatność psa do sprawnego wykonywania różnego rodzaju aktywności, w tym zawodowej. Dokładamy wielu starań, by tak właśnie było.

Ogólna procedura nabycia szczenięcia:

  1. Kontakt telefoniczny, rozmowa z hodowcą
  2. Dokonanie wstępnej rezerwacji.
  3. Po urodzeniu szczeniąt potwierdzenie decyzji. Wpłata zadatku oraz podpisanie umowy przedwstępnej. Ustalenie terminu odbioru psa.
  4. Oczekiwanie na odbiór szczenięcia.
  5. Przyjazd po szczenię. Podpisanie umowy kupna-sprzedaży psa. Odbiór wszystkich dokumentów szczenięcia wraz z wyprawką.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów naszych dotychczasowych miotów

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron