Odwiedzono nas 1479422 razy Lusia skacze


WINDY ON TOP

Wanda

Nazwa, przydomek: Dolbia WINDY ON TOP (Wanda)
Data urodzenia: 29.07.2015r.
Współwłaściciel: Irmina Dudkowiak - hodowla Dolbia

Wstępne wyniki badań stawów:
HD-A

Rodzicami Wandy są:

 

Wanda jest suczką bardzo wesołą, żywiołową, bystrą, szybką i niesłychanie milusińską. Jej energia jest chętnie wykorzystywana do zabaw, gonitw, aportowania i poszukiwań. Jest posłuszna, potrafi być bardzo skupiona i zadaniowa. Przez Afi i Lucy została przyjęta do stada tak, jakby w nim była od zawsze. W swych zabawach i brykaniu Afi pozwala jej na bardzo wiele, Lucy natomiast choć wykazuje wyjątkowo wiele cierpliwości do młodego żywiołu potrafi też być wychowawcza, przez co znajduje w oczach Wandy szacunek i uległość.

Jest potomkiem pięknych, mądrych i pracujących psów, a dzięki wiedzy, doświadczeniu i życzliwości jej hodowczyni Pani Irminy Dudkowiak z hodowli Dolbia, mamy teraz to kudłate szczęście u siebie.

Wanda

Wanda to prawdziwa bomba energetyczna. Czasem wydaje się, że jest wszędzie. Ciągle ruchliwa, wesoła, zabawowa. Kiedy jednak trzeba jest bardzo skupiona, zdyscyplinowana, bardzo kontaktowa. Wręcz uwielbia aportowanie i gonitwy. Jest tak szybka i zwinna, że nawet biorąc udział w wyścigu hartów prawdopodobnie nie przybiegłaby na metę ostatnia :) Cieszymy się z obecności tej naszej labradorzycy, która uzupełnia stadko o nową jakość.

Wanda

Energia i żywiołowość Wandy daje się doskonale rozładować w jej pracy jako terapeutki, a właściwie dogoterapeutki :) Uwielbia pracę z dziećmi, a robi to kilka razy w tygodniu w dwóch różnych placówkach. Najczęściej pracuje sama, jednak zdarza się, że w poszczególnych zajęciach wspomaga ją nasza Afi – również terapeutka. Po pracy chwila na regenerację sił i obowiązkowy, wspólny spacerek po bezdrożach, które uwielbia. Taka nasza Wandzioszka :)

Wanda

 

Cyber Centrum Tworzenie stron www, pozycjonowanie stron